Odvápňovač durgol® swiss espresso®, 2 × 125 ml

Durgol Swiss Espresso odvápňovač 2x125 ml,Durgol swiss espresso je speciální vysoce efektivní odvápňovač určený pro všechny druhy kávovarů a to jak automatických tak pákových i kapslových.

Cena s DPH 175 Kč
-+
Kategorie: Doplňky ke kávě
Kód: Durgol1
Záruka:

Durgol Swiss Espresso odvápňovač 2x125 ml

espresso durgol swiss odvápňuje všechny značky a typy kávovarů. Prodlužuje životnost kávovaru a zvyšuje kvalitu vaší kávy. Náš speciální odvápňovač durgol swiss espresso je vhodný pro všechny plně automatické kávovary a stroje na výrobu kapslí / tobolek / espressa, což z něj činí ideální řešení pro dokonalou kávu.

odvápňovač

Předem porcovaný a vhodný pro jakýkoli kávovar durgol swiss espresso se snadno a bezpečně používá. Jedna dávka - tj. Jedna 125 ml láhev - je navržena tak, aby kávovar zcela, snadno a rychle odvápnila, aniž byste potřebovali další čas.Vysoce účinné a hygienické čištění espresso durgol swiss má skvělou odvápňovací sílu a zajišťuje hygienickou čistotu.

odvápňovač

Osvědčený hygienický čisticí účinek nezůstává uvnitř stroje. Po odstranění vodního kamene a následném opláchnutí je stroj plně bezpečný pro potraviny.Prodlužuje životnost vašeho kávovaru.Díky speciálnímu složení pro ochranu a péči prodlužuje espresso durgol swiss espresso životnost vašeho kávovaru. Zajišťuje také nejlepší kvalitu vaší kávy díky silnému odvápňovacímu účinku.

odvápňovač

Přípravek lze použít i pro odvápnění podobných přístrojů, jako jsou např. překapávače, elektrické ohřívače nebo varné konvice. 

Obsah balení: 2 x 125 ml

odvápňovač

Složení: Voda, kyselina amidosulfonová 15%, ochranná činidla a přísady.

káva