Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Odvápňovač durgol® swiss espresso®, 2 × 125 ml

Durgol Swiss Espresso odvápňovač 2x125 ml
Durgol Swiss Espresso odvápňovač 2x125 ml
 
 

Durgol Swiss Espresso odvápňovač 2x125 ml,Durgol swiss espresso je speciální vysoce efektivní odvápňovač určený pro všechny druhy kávovarů a to jak automatických tak pákových i kapslových.

Cena s DPH 189 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky ke kávě
Kód: Durgol1
Záruka:
Výrobce:
 
 

Durgol Swiss Espresso odvápňovač 2x125 ml

espresso durgol swiss odvápňuje všechny značky a typy kávovarů. Prodlužuje životnost kávovaru a zvyšuje kvalitu vaší kávy. Náš speciální odvápňovač durgol swiss espresso je vhodný pro všechny plně automatické kávovary a stroje na výrobu kapslí / tobolek / espressa, což z něj činí ideální řešení pro dokonalou kávu.

odvápňovač

Předem porcovaný a vhodný pro jakýkoli kávovar durgol swiss espresso se snadno a bezpečně používá. Jedna dávka - tj. Jedna 125 ml láhev - je navržena tak, aby kávovar zcela, snadno a rychle odvápnila, aniž byste potřebovali další čas.Vysoce účinné a hygienické čištění espresso durgol swiss má skvělou odvápňovací sílu a zajišťuje hygienickou čistotu.

odvápňovač

Osvědčený hygienický čisticí účinek nezůstává uvnitř stroje. Po odstranění vodního kamene a následném opláchnutí je stroj plně bezpečný pro potraviny.Prodlužuje životnost vašeho kávovaru.Díky speciálnímu složení pro ochranu a péči prodlužuje espresso durgol swiss espresso životnost vašeho kávovaru. Zajišťuje také nejlepší kvalitu vaší kávy díky silnému odvápňovacímu účinku.

odvápňovač

Přípravek lze použít i pro odvápnění podobných přístrojů, jako jsou např. překapávače, elektrické ohřívače nebo varné konvice. 

Obsah balení: 2 x 125 ml

odvápňovač

Složení: Voda, kyselina amidosulfonová 15%, ochranná činidla a přísady.

 
 

káva