Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Dr. Formulated - paměť a soustředění - pro dospělé 40+

ico Doprava zdarma
Dr. Formulated - paměť a soustředění - pro dospělé 40+
 

Dr. Formulated - paměť a soustředění - pro dospělé 40+ Doktor Perlmutter - aprobovaný neurolog, mezinárodně uznávaný odborník a člen American College of Nutrition věří v sílu zdravé výživy, která podporuje dlouhodobou kongitivní po

Cena s DPH 875 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Garden of Life
Kód: raw152
Záruka:
Výrobce: Garden of life
 
 

Dr. Formulated - paměť a soustředění - pro dospělé 40+

Dr. Formulated Pro - paměť a soustředění - pro dospělé 40+
60 organickýh tablet
 

paměť a soustředění

 
Rychlý přehled:
•    Podporuje paměť, soustředění a jasné myšlení.
•    Poskytuje podporu mozku.
•    Podporuje produkci BDNF.
•    Organic-BIO certifikace
Doktor Perlmutter - aprobovaný neurolog, mezinárodně uznávaný odborník a člen American College of Nutrition věří v sílu zdravé výživy, která podporuje dlouhodobou kongitivní pohodu. Proto Perlmutter spolupracoval na tomto jedinečném a účinném doplňku stravy, jehož cílem je podpořit zdraví mozku dospělých lidí.
 

paměť a soustředění

Tento doplněk stravy obsahuje Organic NeuroFactor™ - extrakt z neporušených kávových zrn, jenž má za následek produkci BNDF (Brain Derived Neurotrophic Factor) u zdravých jedinců. BNDF je protein, který podněcuje růst mozkových buněk a je nedílnou součástí mnoha procesů v mozku, včetně učení, paměti, bdělosti a nálady. Rovněž se podílí na kontrole tělesné hmotnosti a energetického metabolismu.
Dále obsahuje Organic Neurophenol™ - směs organického hroznového extraktu a extraktu z organických borůvek. Bylo prokázáno, že tato směs přirozeně podporuje paměť u zdravých dospělých lidí.
Je zde také organická kurkuma a whole food vitamin D3, plus směs organického práškového kokosového a avokádového oleje (Organic Brain Health Lipid Blend) - tyto zdravé tuky pomáhají látkám rozpustným v tucích, aby se nejprve vstřebali do střeva a poté pomohli s jejich asimilací do tkání.
Všechny výše uvedené klinicky studované ingredience a vybrané organické whole food složky jsou dodávány v čistých tabletách s využitím patentované technologie Garden of Life - Clean Tablet Technology ™ - zádné použití chemikálií ani plniv.  Všechny ingredience které používáme, pocházejí z čistých whole food potravin.

paměť a soustředění


Dr. Formulated Probiotics - pameť a soustředění - je rovněž certifikovaný USDA Organic, Non-GMO Project Verified a Gluten Free.
 
Výhody Dr. Formulated Probiotics - pameť a soustředění - pro dospělé 40+:
• Pouze čisté a klinicky studované whole food ingredience.
• 600 mg organic Neurophenol™ - z organických hroznů a borůvek.
• 100 mg organic NeuroFactor™ - z organických kávových bobulí.
• Certifikovaný USDA Organic & Non-GMO Project Verified.
• Vegetariánský, bezlepkový, bez mléčných výrobků a bez sóje.
Dr. Formulated Probiotics - na paměť a soustředění pro dospělé - klinicky studované whole food ingredience na podporu zdraví mozku.

paměť a soustředění


Dávkování:
Dospělí 2 tablety denně s jídlem. Počet dávek v balení 30.

​Složení:

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

 2tablety

 %RHP*

Vitamín C**

15mg

19%

Vitamín D3*** 800IU

20μg

400%

Organic Neurophenol™

600mg

+

Organic réva vinná (vitis vinifera) extrakt (plod)

Organic divoké borůvky extrakt (plod)

Organic NeuroFactor™

Whole káva plod (coffea arabica)

100mg

 

Organic kurkuma (kořen)

70mg  
Organic Brain-Health Lipid směs  60mg  +
Organic avokádo (plod), organic kokosový olej (plod)  
Organic indický angrešt (phyllantus emblica) (plod) extrakt 30mg +

 

Ostatní složky: Clean tablet technology směs: organic dextrosa, organic tapioka škorob, organic arabská guma, organic hndá rýže (koncentrát a exktrakt), organic povlak (organic tapioka maltodextrin, organic slunečnicový lecitin,organic palmový olej, organic guar guma),
 
Obsahuje: kokosové ořechy
 
Označení:* referenční hodnota příjmu, ** z organic indického angreštu (phyllantus emblica) (plod) extrakt, *** RAW Food přirozeně vytvořené živiny,  + referenční hodnota příjmu není stanovena,
 
Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Obsahuje 2mg přirozeně se vyskytujícího kofeinu v 1 dávce. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
 
Výrobce:
Garden of Life

 
 

káva