Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

DMSO 1000 ml

DMSO 1000 ml
DMSO 1000 ml
 
 

DMSO 1000 ml,DMSO farmaceutická kvalita 99,9%. Dimethylsulfoxid je certifikován podle evropské normy. Kapky DMSO mohou být ředěny vodou, sprejem, mastí či krémem jako alternativní přírodní léčivo a přírodní léčba.

Cena s DPH 1 799 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Woldohealth
Kód: WoldoHealth12
Záruka:
Výrobce: Woldohealth
 
 

DMSO 1000 ml

DMSO farmaceutická kvalita 99,9%. Dimethylsulfoxid je certifikován podle evropské normy. Kapky DMSO mohou být ředěny vodou, sprejem, mastí či krémem jako alternativní přírodní léčivo a přírodní léčba.

DMSO farmaceutická kvalita 99,9%. Dimethylsulfoxid je certifikován podle evropské normy (pharma. Qualität EU- Norm). Terapeuticky krystalizuje pod 18,5 stupňů a ztuhne. Přírodní chemická látka je organické rozpouštědlo, které se získává ze dřeva.

 

Přírodní rozpouštědlo. Žurnály, učebnice a knihy uvádějí fenomenální vlastnosti na naše zdraví. Kapky DMSO mohou být ředěny vodou, sprejem, mastí či krémem jako alternativní přírodní léčivo a přírodní léčba.

 

Chráněno proti světlu ve sklěnené jantarové láhvi, DMSO může být použito jako nosič a podporuje průnik léků v protizánětlivých, antioxidačních, analgetických, vazodilatačních, hojících ranách a antimikrobiálních činidlech proti bolesti.

 

Dimethylsulfoxid dávkování a aplikace. Pro různorodé použití na kůži jednoduše naneste na určené místo na Vašem těle. Velmi snadno proniká skrz kůži. Léčebné znalosti & Léčivou sílu přírody lze nalézt v různých knihách a publikací.         

 

Objednání bez rizika se zárukou vrácení peněz. U společnosti Woldoshop objednáváte bez rizika. Chceme, aby naše výrobky splnily Vaše očekávání a byli jste zcela spokojeni. Pokud tomu tak není, okamžitě obdržíte peníze zpět.

 

DMSO je odvozen ze stromové pryskyřice a je mimo jiné znám jako rozpouštědlo. S velmi dobrými vlastnostmi a všestranným použitím je produkt často zředěn vodou nebo jinými vodnými roztoky. Organické rozpouštědlo je dodáváno ve 250 ml lahvičce. V lahvi z hnědého skla je dimethylsulfoxid chráněn před světlem a má čistotu 99,9%. DSMO může být také použit jako nosič pro posílení účinných látek v krémech proti bolesti nebo éterických olejích.

 

Zejména prostřednictvím knih jako od RNDr. Hartmut P. A. Fischer o DMSO, toto médium je tak dobře známé. Do češtiny tuto knihu DMSO - PŘÍRUČKA / NÁVOD K POUŽITÍ skryté / utajované poznatky o léčení přírodní cestou přeložila Mgr. Helena Cmurová. Poskytuje zajímavé materiální znalosti, možnosti praktické terapie a komplexní aplikační zkušenosti ve všech těchto aspektech.

Co je DMSO?

 

DMSO je jedinečné bipolární rozpouštědlo. Spojuje se s vodou i tuky, takže je rozpustná ve vodě a tuku. Výsledkem je, že v průmyslu se používá jako rozpouštědlo..

 

Jak zředíte DMSO vodou?

 

V závislosti na poměru může být DMSO dobře zředěn vodou nebo jinými činidly podobnými vodě, jako je hořčíkový olej.

 

Jak mám ředit DMSO?

 

V závislosti na aplikacích jsou v mnoha knihách užitečné rady, jak ředit DMSO jinými tekutými prostředky.

 

Obsah DMSO je krystalizován, co s tím mohu dělat?

 

Při teplotě pod 18,5 ° C DMSO tuhne, což znamená, že tvoří krystaly. Pro rozpuštění lahvičku jemně zahřejte. To není vada, ale pouze odráží vysokou čistotu produktu.

 

DMSO kapky ve farmaceutické kvalitě

 

    WoldoHealth DMSO se vyznačuje farmaceutickou čistotou 99,9% podle Evropského lékopisu (Ph. Eur).

    Dimethylsulfoxid je přírodní a organické rozpouštědlo. Záměrně děláme bez přísad, abychom udrželi čistotu.

    DSMO může být použit jako vysílač k posílení účinných látek v krémech proti bolesti nebo éterických olejích.

    Při kontaktu s plastem může DMSO rozpustit plastifikátory z plastu a transportovat je do těla. Pro použití DMSO se prosím zdržte plastů.

 

Další poznámky

 

Při teplotě pod 18,5 ° C DMSO tuhne, což znamená, že tvoří krystaly. Pro rozpuštění lahvičku jemně zahřejte. To není vada, ale pouze odráží vysokou čistotu produktu.

 

Lehká zbraň jantarová skleněná láhev

 

WoldoHealth DMSO přichází ve světle chráněné lahvičce z jantarového skla. V důsledku kapek může být rozpouštědlo dobře dávkováno a ředěno v různých poměrech v závislosti na aplikaci.

 

Farmaceutická čistota 99,9% je v souladu s Evropským lékopisem (Ph. Eur). Průmysl používal DMSO (dimethylsulfoxid) po dlouhou dobu jako rozpouštědlo kvůli jeho účinku.

 

DMSO ve vysoce kvalitním vnějším obalu

 

Praktická skleněná láhev a dávkovač usnadňují používání. Dimethylsulfoxid je tekutina páchnoucí česnekem, která může být použita různými způsoby. Pro toto rozpouštědlo existují různá použití. V oblasti medicíny slouží chemikálie jako prostředek pro léky.

Pokud krystalizuje DMSO, vložte láhev do teplé vody, dokud nebude tekutá. Nezahřívejte v mikrovlnné troubě, což ničí strukturu DMSO.

 
 

káva