Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Davidoff Fine Aroma instant 100g

 

Instantní káva Davidoff Fine Aroma instant je vyrobena z vybrané směsi kávových zrn Arabiky ze Střední Ameriky a Kolumbie, které dodávají každému šálku kávy lahodnou chuť se svěžími ovocnými tóny.Pečlivě kultivovaná směs kávový

Cena s DPH 109 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Instantní káva
Kód: davidoff2
Záruka:
Výrobce: Davidoff
 
 

Davidoff Fine Aroma instant 100g

100% arabika

Pečlivě kultivovaná směs kávových zrn ze Střední Ameriky a zrn kolumbijské kávy Arabica, které dodávají kvalitu každému šálku kávy

káva davidoff

Uvítejte ve svém životě jednoduchost s kávou Fine Aroma. Nekomplikovaná káva, kterou oceníte pro její chuťovou konzistentnost. Když dopijete šálek, zůstává už jen touha otevřít se dalšímu dobrodružství, které na vás čeká.

káva davidoff

Instantní káva Davidoff Fine Aroma instant je vyrobena z vybrané směsi kávových zrn Arabiky ze Střední Ameriky a Kolumbie, které dodávají každému šálku kávy lahodnou chuť se svěžími ovocnými tóny.

Davidoff naše nadšení pro život shrnuje podstatu naší značky. Právě díky tomu je Davidoff jedinečný.

káva davidoff

Unikátní směs vynikající řemeslné práce, vášnivého odhodlání a zdokonalení je upřímná reminiscence ambicí Zino Davidoff - poskytovat nadčasový styl, dokonalou kvalitu a čistou eleganci prostřednictvím prvotřídního zboží.

káva davidoff

Skupina Zino Davidoff je rodinná firma se sídlem ve Švýcarsku a během let rostla z našeho domova ve Švýcarsku. Náš zakladatel Zino Davidoff je v centru značky a inspiruje vše, co děláme - naše kolekce produktů odráží jeho přirozenou eleganci a ocenění jemné kvality, stylu, autentičnosti a dobrého bydlení.

 
 

káva