Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Davidoff Espresso 57 zrnková Káva 500 g

 

Davidoff Espresso 57 zrnková Káva 500 g,Název Davidoff Café Espresso 57 je odvozen od stupně pražení 57. Toto tmavé, intenzivní pražení umožňuje, aby se v každém zrnku kávy rozvinulo příjemné aroma s lehce čokoládovou příchutí

Cena s DPH 182 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Káva
Kód: Davidoff1
Záruka:
Výrobce: Davidoff
 
 

Davidoff Espresso 57 zrnková Káva 500 g

100% arabika

Provenience: Střední a Jižní Amerika

káva Davidoff

Toto tmavé, intenzivní pražení umožňuje, aby se v každém zrnku kávy rozvinulo příjemné aroma s lehce čokoládovou příchutí.

Tato káva je ideální pro přípravu tradičního italského espressa, jehož jedinečná kvalita je tou pravou volbou pro náročné milovníky kávy.

káva Davidoff

Dráždivé vrstvy chuti a vůně se překrývají, aby zajistily dlouhodobou spokojenost

Směs s měřenou intenzitou potřebnou k oživení životního stylu moderního průzkumníka. Stejně jako všechny skvělé věci, i krása Espressa 57 se odráží ve své jednoduchosti. Tato káva je pro tradicionalisty i progresivní způsob, jak omezit zbytečné rozptylování ve prospěch malých okamžiků smyslového potěšení.

káva Davidoff

Davidoff naše nadšení pro život shrnuje podstatu naší značky. Právě díky tomu je Davidoff jedinečný.

Skupina Zino Davidoff je rodinná firma se sídlem ve Švýcarsku a během let rostla z našeho domova ve Švýcarsku. Náš zakladatel Zino Davidoff je v centru značky a inspiruje vše, co děláme - naše kolekce produktů odráží jeho přirozenou eleganci a ocenění jemné kvality, stylu, autentičnosti a dobrého bydlení.

káva Davidoff
 
 

káva