Dallmayr Crema d´Oro zrnková káva 1 kg

Dallmayr Crema d´Oro zrnková káva 1kg Tento vlajkový produkt byl speciálně vytvořen pro přípravu v plně automatickém kávovaru a pro kávovar na přípravu espressa.

Cena s DPH 305 Kč
-+
Kategorie: Dallmayr
Kód: Dallmayr2
Záruka:
Výrobce: Dallmayr

Dallmayr Crema d´Oro zrnková káva 1kg

Tento vlajkový produkt byl speciálně vytvořen pro přípravu v plně automatickém kávovaru a pro kávovar na přípravu espressa. Užijte si s krémové pěny Dallmayr d\'Oro intensa nejvyšší kvality s řadou možností přípravy.

káva dallmayr

Crema d'Oro Intensa je 100% Arabika s nádherným aroma a jemnou, nadýchanou Cremou. Její chuť nejlépe vynikne, pokud ji připravíte jako čistou café créme nebo cappuccino. V porovnání s kávami Crema d´Oro a Dallmayr Espresso d´Oro se jedná o výraznější kávu.

káva dallmayr

Vzhledem k nízkému obsahu kofeinu je vhodná k celodennímu popíjení. Zrna Arabiky jsou z Etiopie. Praženo tradiční pražírnou v Mnichově. Zakladatelem značky Dallmayr je Konrád Werner Wille, obchodník s kávou z Brém. Roku 1933 přišel do domu lahůdek Dallmayr v Mnichově, kde zřídil oddělení s luxusní kávou, kterou sám nakupoval i pražil. Byla to právě jeho výtečná káva, která lahůdkářství Dallmayr proslavila v celém Německu.

káva dallmayr

Nejtěžším obdobím pro společnost Dallmayr byla Druhá světová válka, kdy bylo její sídlo zcela zničeno a muselo být znovu vybudováno. Dnes je Dallmayr zárukou nejvyšší německé kvality s nejmodernějšími pražírnami v celé zemi.

káva dallmayr

Jejich nejvyhlášenější specialitou je řada Prodomo, výborná káva, jejíž název se dá přeložit jako „pro vlastní dům“.

káva