Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Costadoro Espresso zrnková Káva 1 kg

 

Costadoro Espresso zrnková Káva 1 kg,Costadoro Caffe Arabica zaručuje kávu nejvyšší kvality s plnou, mírně kořeněnou chutí a vynikající hutnou cremou.

Cena s DPH 449 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Costadoro
Kód: costadoro1
Záruka: káva
Výrobce: Costadoro
 
 

Costadoro Espresso zrnková Káva 1 kg

Káva Costadoro Caffe Arabica je tradiční a velmi úspěšnou směsí společnosti Torrefazione Costadoro. I přes 10% podíl Robusty ve směsi, označují tuto kávu jako Arabica. Původně se směs jmenovala jen Costadoro Caffe a reprezentovala tak výrobce. Společnost pochází z olympijského města Turín.

káva costadoro

Costadoro Caffe připravuje tuto směs kávy za nejpřísnějšího dohledu na kvalitu kávy zelené až po její pražení a balení. Kávu Costadoro Caffe Arabica nabízí v nepravidelných intervalech. Prodává se pouze, když dosahuje určených kvalit. V některých letech ji raději stahují z nabídky, aby předešli snížení kvality.

káva costadoro

Torrefazione Costadoro Caffe používá pouze zrna z nejlepších vysokohorských kávových plantáží Střední a Jižní Ameriky. Aby došlo ke spojení nejlepších vlastností jednotlivých kávových zrn, je každá odrůda pražena v malých dávkách zvlášť, při rovnoměrné teplotě a v rotujícím bubnu. Po vypražení a zchlazení se mísí jednotlivé druhy ve výslednou směs. Tento proces zajišťuje optimalizaci chutí, plnost, nízkou kyselost a dlouhotrvající chuť.

káva costadoro

Kávu jsme začali vyrábět v roce 1890.Dlouhý milostný příběh.Costadoro působí ve více než 30 zemích. Značka Costadoro je dnes klíčovým referenčním bodem pro šíření italské kávové kultury po celém světě.

káva costadoro
 
 

káva