Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Costadoro 100% Arabika zrnková Káva 1 Kg

 

Costadoro 100% Arabika zrnková Káva 1 Kg,Směs zaručuje výtečný zážitek při přípravě espressa. Costadoro Caffe připravuje tuto směs kávy za nejpřísnějšího dohledu na kvalitu kávy zelené až po její pražení a balení.

Cena s DPH 489 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Costadoro
Kód: costadoro2
Záruka: káva
Výrobce: Costadoro
 
 

Costadoro 100% Arabika zrnková Káva 1 Kg

Je velmi návyková káva se specifickou chutí přímo stvořená pro zvláštní události. Káva Costadoro Arabica, dříve známá pod označením Master Club, se skládá z 8 druhů speciálně vybraných káv Arabica pocházejících ze Střední Ameriky (Guatemaly, Costa Ricy, Salvadoru a Brazílie) s malou příměs kávy z východní Afriky (Keni).

káva costadoro

Směs zaručuje výtečný zážitek při přípravě espressa. Costadoro Caffe připravuje tuto směs kávy za nejpřísnějšího dohledu na kvalitu kávy zelené až po její pražení a balení.

káva costadoro

Torrefazione Costadoro Caffe používá pouze zrna z nejlepších vysokohorských kávových plantáží Střední a Jižní Ameriky. Aby došlo ke spojení nejlepších vlastností jednotlivých kávových zrn, je každá odrůda pražena v malých dávkách zvlášť, při rovnoměrné teplotě a v rotujícím bubnu. Po vypražení a zchlazení se mísí jednotlivé druhy ve výslednou směs. Tento proces zajišťuje optimalizaci chutí, plnost, nízkou kyselost a dlouhotrvající chuť.

káva costadoro

Kávu jsme začali vyrábět v roce 1890.Dlouhý milostný příběh.Costadoro působí ve více než 30 zemích. Značka Costadoro je dnes klíčovým referenčním bodem pro šíření italské kávové kultury po celém světě.

káva costadoro

Costadoro SpA vyrábí praženou kávu vysoké kvality a dnes je jednou z nejúspěšnějších průmyslových společností v severní Itálii.

 
 

káva