Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Čongrády Kachní paštika s uzenými kachními prsy 150 g

Čongrády Kachní paštika s uzenými kachními prsy 150 g
 
 

Čongrády Kachní paštika s uzenými kachními prsy 150 g,Kachní paštika v sobě skrývá celou kachnu a několik dní příprav a práce.Kachní prsa na několik dní naložíme do solného láku, pak je citlivě zaudíme, přidáme k nim zbytek masa

Cena s DPH 129 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Paštiky
Kód: čongrády10
Záruka:
Výrobce: Čongrády
 
 

Čongrády Kachní paštika s uzenými kachními prsy 150 g

Kachní prsa na několik dní naložíme do solného láku, pak je citlivě zaudíme, přidáme k nim zbytek masa z kachny, kachní játra, vyškvařené kachní sádlo, česnek – a paštika s jedinečnou chutí je na světě !

Kachní paštika

Složení: kachní maso min. 30% (CZ), uzená kachní prsa min. 22% (CZ), kachní játra min. 22% (CZ), vepřové sádlo (CZ), kachní tuk (CZ), jedlá sůl, přírodní vláknina, český česnek, černý pepř.

Hmotnost: 150 g, balení v patentové sklenici.

Skladování: Skladujte při teplotě od 5–25 °C. Po otevření skladujte v ledničce do 8 °C a spotřebujte do 2 dnů. 

Kachní paštika

Výživové údaje na 100 g
Energie 1275 kJ / 306 kcal
Tuky 27 g
  z toho nasycené mastné kyseliny 11 g
Sacharidy 1,3 g
  z toho cukry 0,2 g
Bílkoviny 16 g
Sůl 2,2 g

Bez Lepku  - naše výrobky neobsahují žádný lepek ani škroby. Jsou vyrobeny pouze z masa a koření. Dokonce si připravujeme vlastní kořenící směsi, abychom měli jistotu, že nedojde ke kontaminaci výrobku. Také proto si mohou pochutnat na našich výrobcích celiaci.

Kachní paštika

Lokálnost  je jednou z našich hodnot. Snažíme se, aby naše výrobky byly vyráběny z co největšího množství lokálních surovin. Od zeleniny až po maso.

Kachní paštika

Bez chemických konzervantů   - v našich výrobcích nenajdete žádné chemické konzervanty ani náhražky. Maso konzervujeme pouze solí a sterilizací.

 

 
 

káva