Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Čokoládky ke kávě ECLAT DE VALRHONA 1 kg

 

Čokoládky ke kávě ECLAT DE VALRHONA 1 kg,Jemná sladká hořkost, silná a přetrvávající chuť čokolády na patře.Vynikající čokoládky ke kávě ECLAT DE VALRHONA.,Obsah kakaa: 61% Váha: 1 kg,Počet: 244 ks

Cena s DPH 659 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Čokoláda
Kód: Čokoláda valhona1
Záruka:
Výrobce: Valrhona
 
 

Čokoládky ke kávě ECLAT DE VALRHONA 1 kg

Perfektní čokoláda pro kávu nebo čaj.

čokoláda

Vynikající čokoládky ke kávě ECLAT DE VALRHONA.

Tyčinka z tmavé čokolády 61% s jedinečným tvarem, tenkým a originálním, který přináší nový způsob, jak si užít čokoládu s jemností a elegancí.

Jemná sladká hořkost, silná a přetrvávající chuť čokolády na patře.

Tento produkt má certifikát Kosher

čokoláda

Obsah kakaa: 61%

Váha: 1 kg

Počet: 244 ks

čokoláda

Valrhona vyrábí nejlepší čokoládu v malé vesnici Tain L'Hermitage ve Francii od roku 1922. Zakladatel společnosti a cukrář Albéric Guironnet se od počátku věnoval tvorbě jedinečné kvalitní čokolády s komplexní, vyváženou a konzistentní čokoládouvou chutí. Tato mise excelence pokračuje,když gastronomické tradice renomovaného údolí Rhôny najdou požitek v každé chutnající vůni vynikající čokolády Valrhony. Téměř za sto let Valrhona vytvořila řadu jedinečných a rozpoznatelných aromatických profilů zdokonalením technik pro zvýšení chuti vzácných kakaových bobů pěstovaných na půdě mistrovsky vybrané pro svoji potřebu.

čokoláda

V dnešní době se přední cukráři a náročnější labužníci spoléhají na odborné znalosti společnosti Valrhona, aby zažili to nejlepší,co čokoláda může být.

 
 

káva