Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Čaga Rezavec šikmý standardizovaný extrakt 100 kapslí

Salvia Paradise Čaga Rezavec šikmý standardizovaný extrakt
Čaga
 
 

Čaga - Rezavec šikmý standardizovaný extrakt kapsle 100 ks Při výrobě byla použita nejkvalitnější surovina pocházející z Ruska a unikátní technologie, zajišťující vysokou koncentraci účinných látek. Čaga je velice rozšířená ho

Cena s DPH 539 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise 388
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Čaga - Rezavec šikmý standardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Doporučená denní dávka obsahuje 280 mg polysacharidů, 28 mg triterpenoidů a 7 mg polyfenolů.

Čaga

Kapsle jsou vyrobeny z extraktu získaného ze sibiřské čagy – rezavce šikmého. Extrakt je standardizovaný na účinné polysacharidy, triterpenoidy a polyfenoly.

Čaga

Při výrobě byla použita nejkvalitnější surovina pocházející z Ruska a unikátní technologie, zajišťující vysokou koncentraci účinných látek. Čaga je velice rozšířená houba s výrazným typicky černým zbarvením. To způsobuje vysoká obsahová koncentrace pigmentu melaninu. V posledních letech se dostává do centra zájmu vědců a klinických pracovišť. I přes to, že čagu užívali na čínském dvoře již před 2000 lety, moderně se zkoumá teprve několik let.

Čaga

Původní domovinou čagy je Asie a oblasti ruské tajgy. Zde je také hojně užívanou houbou již od 16. století. O účincích této houby a látek v ní obsažených se dočtete ve volně dostupných publikacích.

Složení: 100% Inonotus obliquus standardizovaný extrakt, 350 mg/tobolka. Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.

Čaga

Doporučené dávkování: Užíváme 1 toboleku 2×, 20 min. před jídlem.
Balení: 100 tobolek
Skladování: Uchovejte v suchu a temnu.
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.

Doplněk stravy

 
 

káva