Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Čaga Rezavec šikmý mletý 140g

 

Čaga Rezavec šikmý mletý 140g Čaga je velice rozšířená houba parazitující na kmenech bříz. Je to houba nepravidelného tvaru těla s výrazným typicky černým zbarvením. To způsobuje vysoká obsahová koncentrace pigmentu melaninu. V pos

Cena s DPH 478 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Bylinky
Kód: salviaparadise130
Záruka:
Výrobce:
 
 

Čaga Rezavec šikmý mletý 140g

Čaga - Chaga - Rezavec šikmý mletý

( lat. Inonotus obliquus)

Čaga je velice rozšířená houba parazitující na kmenech bříz. Je to houba nepravidelného tvaru těla s výrazným typicky černým zbarvením. To způsobuje vysoká obsahová koncentrace pigmentu  melaninu. V posledních letech se dostává do centru zájmu vědců a klinických pracovišť. I přes to, že rezavec – čagu užívali na čínském dvoře již před 2000 lety, moderně se zkoumá teprve několik let. Původní domovinou čagy je Asie a oblasti ruské tajgy. Zde je také hojně užívanou houbou již od 16. století.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o pozitivních účincích této houby na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte v herbáři, ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Tradiční užití:  Jednu čajovou lžičku rozmícháme v menším množství vody. Užíváme 3x denně.

Upozornění: Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

TIP na přípravu: Požadované množství nejprve vložíme do sklenice, přidáme pouze 2x více vody, nežli je obsah prášku, a rozmícháme na hustou pastu. Tuto pastu již libovolně rozředíme tekutinou. Tímto způsobem nevznikají hrudky.

Země původu: Litva

Doplněk stravy

 
 

káva