Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Attibassi Cremadoro zrnková káva 1kg

 

Attibassi Cremadoro zrnková káva 1kg, Attibassi Caffé je tradiční rodinná firma, známá především kvalitou svých produktů. Počátek pražírny sahá do roku 1918. Vášeň a přátelství dvou cukrářů, pana Agostina Attih

Cena s DPH 599 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Attibassi
Kód: attibassi3
Záruka:
Výrobce: Attibassi
 
 

Attibassi Cremadoro zrnková káva 1kg

Káva Attibassi Crema d'Oro je výborná káva na kteroukoliv část dne. Díky kombinaci vzácnych zrn Robusty z Indie, Afriky a Dálného východu, a nejlepších zrn kávy Arabica z Brazilských planin je výsledkem káva s bohatou vůní a chutí.

káva Attbassi

Attibassi Caffé je tradiční rodinná firma, známá především kvalitou svých produktů. Počátek pražírny sahá do roku 1918. Vášeň a přátelství dvou cukrářů, pana Agostina Attiho a Marca Bassiho, dala tehdy vzniknout společnému jménu Attibassi. V jedinečné atmosféře italské Bologne, vyhlášené místem špičkové gastronomie, se produkty pražírny Attibassi velmi rychle rozšiřovaly a přitahovaly pozornost citlivých jazýčků. Dnes za použití rafinovaných moderních technik společnost pokračuje v pražení s vášní typickou pro tradiční italské produkty.

káva Attbassi

Attibassi je na italské poměry specializovanou pražírnou s velmi omezenou produkcí. Přísná kontrola celého procesu výroby, začíná v okamžiku pěstování v zemích původu, kde komisaři ze společnosti Attibassi pečlivě vybírají nejlepší kávové boby a ověřují dodržování stanovených norem na plantážích.

káva Attbassi

Po příjezdu do Itálie je káva podrobena dalším kontrolám v laboratoři Attibassi, ve které provedou specifické chuťové testy, chemické a fyzikální analýzy. Aby byla zajištěna konzistence vůní a chutí, Attibassi používá speciální systém skladování kávy tak, aby zařadil každou dávku zelené kávy dle jejich homogenních organoleptických vlastností.

káva Attbassi

Vášeň pro aroma kávy, láska plné a bohaté chuti nejlepších odrůd kávy Arabica a Robusta a neúnavné hledání kvalitních zrn jsou charakteristickými rysy Attibassi. Prémiové kávové směsi jsou základním kamenem společnosti, která zůstala věrná svému zakládajícímu principu, tj. Dokonalosti, a to i přes přizpůsobení vývoje a výrobních procesů nejnovějším technologiím

 
 

káva