Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Attibassi Sublime 100% Arabica zrnková káva 1 kg

 

Attibassi 100% Arabica zrnková káva 1kg ovocnou vůní, Attibassi Caffé je tradiční rodinná firma, známá především kvalitou svých produktů. Počátek pražírny sahá do roku 1918. Vášeň a přátelství dvou cukrářů, pana Agostina Attih

Cena s DPH 599 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Attibassi
Kód: attibassi1
Záruka:
Výrobce: Attibassi
 
 

Attibassi 100% Arabica zrnková káva 1kg

Mimořádně vyvážená směs 100%  Arabica vyrobena z pečlivě vybraných kávových zrn původem z Brazílie a praných odrůd z Indie. Jihoamerické kávy jsou známé především svoji sladkou a bohatou chutí. Oproti tomu dokonale praná Arabica z Indie obohacuje směs o ovocné a květinové aroma. Výsledkem je krásně hladké a aromatické espresso dokonale sladěné s tělem a jedinečnou cremou.

káva Attbassi

Attibassi Caffé je tradiční rodinná firma, známá především kvalitou svých produktů. Počátek pražírny sahá do roku 1918. Vášeň a přátelství dvou cukrářů, pana Agostina Attiho a Marca Bassiho, dala tehdy vzniknout společnému jménu Attibassi. V jedinečné atmosféře italské Bologne, vyhlášené místem špičkové gastronomie, se produkty pražírny Attibassi velmi rychle rozšiřovaly a přitahovaly pozornost citlivých jazýčků. Dnes za použití rafinovaných moderních technik společnost pokračuje v pražení s vášní typickou pro tradiční italské produkty.

káva Attbassi

Attibassi je na italské poměry specializovanou pražírnou s velmi omezenou produkcí. Přísná kontrola celého procesu výroby, začíná v okamžiku pěstování v zemích původu, kde komisaři ze společnosti Attibassi pečlivě vybírají nejlepší kávové boby a ověřují dodržování stanovených norem na plantážích.

káva Attbassi

Po příjezdu do Itálie je káva podrobena dalším kontrolám v laboratoři Attibassi, ve které provedou specifické chuťové testy, chemické a fyzikální analýzy. Aby byla zajištěna konzistence vůní a chutí, Attibassi používá speciální systém skladování kávy tak, aby zařadil každou dávku zelené kávy dle jejich homogenních organoleptických vlastností.

káva Attbassi

Vášeň pro aroma kávy, láska plné a bohaté chuti nejlepších odrůd kávy Arabica a Robusta a neúnavné hledání kvalitních zrn jsou charakteristickými rysy Attibassi. Prémiové kávové směsi jsou základním kamenem společnosti, která zůstala věrná svému zakládajícímu principu, tj. Dokonalosti, a to i přes přizpůsobení vývoje a výrobních procesů nejnovějším technologiím

 
 

káva