Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Astaxanthin standardizovaný extrakt 100 kapslí

ico Doprava zdarma
Astaxanthin standardizovaný extrakt kapsle 100 ks
Astaxanthin standardizovaný extrakt kapsle 100 ks
 
 

Astaxanthin standardizovaný extrakt kapsle 100 ks,Kapsle jsou vyrobeny ze standardizovaného extraktu z řasy Haematococcus pluvialis. Extrakt je standardizovaný na obsah Astaxanthinu.Haematococcus pluvialis je jednobuněčná sladkovodní řasa, které

Cena s DPH 969 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise 432
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Astaxanthin standardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Doporučená denní dávka obsahuje 21 mg astaxanthinu.

Kapsle jsou vyrobeny ze standardizovaného extraktu z řasy Haematococcus pluvialis. Extrakt je standardizovaný na obsah Astaxanthinu.

Haematococcus pluvialis je jednobuněčná sladkovodní řasa, které se vyskytuje v přirozeně vytvořených mělčinách nebo nádržkách. Je známá jako nejlepší producent astaxanthinu.

Astaxanthin je červený pigment, který se díky svým účinkům označuje za nejsilnější ze skupiny přírodních barviv — karotenoidů.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

Složení: 100% Haematococcus pluvialis standardizovaný extrakt, 400 mg/tobolka. Obal kapsle: HPMC. Kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.

Doporučené denní dávkování a způsob užití: Užíváme 1 tobolku 1-2× denně, 20 min. před jídlem.

Obsah: 100 ks

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu a suchu.

Doplněk stravy

 
 

káva