Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Astaxanthin standardizovaný extrakt 100 kapslí

Astaxanthin standardizovaný extrakt kapsle 100 ks
Astaxanthin standardizovaný extrakt kapsle 100 ks
 
 

Astaxanthin standardizovaný extrakt kapsle 100 ks,Kapsle jsou vyrobeny ze standardizovaného extraktu z řasy Haematococcus pluvialis. Extrakt je standardizovaný na obsah Astaxanthinu.Haematococcus pluvialis je jednobuněčná sladkovodní řasa, které

Cena s DPH 869 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise 432
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Astaxanthin standardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Doporučená denní dávka obsahuje 21 mg astaxanthinu.

Kapsle jsou vyrobeny ze standardizovaného extraktu z řasy Haematococcus pluvialis. Extrakt je standardizovaný na obsah Astaxanthinu.

Haematococcus pluvialis je jednobuněčná sladkovodní řasa, které se vyskytuje v přirozeně vytvořených mělčinách nebo nádržkách. Je známá jako nejlepší producent astaxanthinu.

Astaxanthin je červený pigment, který se díky svým účinkům označuje za nejsilnější ze skupiny přírodních barviv — karotenoidů.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

Složení: 100% Haematococcus pluvialis standardizovaný extrakt, 400 mg/tobolka. Obal kapsle: HPMC. Kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.

Doporučené denní dávkování a způsob užití: Užíváme 1 tobolku 1-2× denně, 20 min. před jídlem.

Obsah: 100 ks

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu a suchu.

Doplněk stravy

 
 

káva