Andrimax 24 20 + 10 kapslí

ico Doprava zdarma
Andrimax 24

Andrimax 24 20 kapslí Andrimax 24kapslí je produkt určený k jednorázovému užívání cca 30-60 mniut před sexuální aktivitou.L- arginin HCl 600 mg, L- citrulin 150 mg, Schizandra chinensis - extrakt (4% schizandrinu) 120 mg, Kofein100 mg,

Cena s DPH 599 Kč
-+
Kategorie: Erekce
Kód: Andrimax 1
Záruka:
Výrobce: Valavani

Andrimax 24 20 kapslí

Andrimax 24kapslí je produkt určený k jednorázovému užívání cca 30-60 mniut před sexuální aktivitou.

Andrimax

Doplněk stravy vyvinut speciálně pro muže. Pro jednorázové užívání před sexuální aktivitou. Extra silné složení -  v jedné denní dávce 1050mg směsi. Přírodní produkt – základ produktu je tvořen čistě přírodními bylinnými extrakty.

Andrimax

Problémy s erekcí trápí řadu mužů, kteří se bojí, že nebudou připraveni, když je potřeba nebo že erekce nebude dostatečně tvrdá a vytrvalá pro uspokojení partnerky. Příčin problémů s erekcí je mnoho. Andrimax24 obsahuje látky, které mají kladná vliv na řadu z nich.

Andrimax

Andrimax24 obsahuje látky, která mají kladný vliv na:

  • normální funkce pohlavních orgánů - erekci a hormonální aktivitu (Tribulus terrestris)
  • podporu fyzické aktivity (Muira puama – Amazonská viagra)
  • normální činnost svalů (L-Arginin, Tribulus terrestris)
  • duševní stav a výkon (Camellia sinensis)
  • pružnost cév (Camellia sinensis)
  • podpora mentální pohody (Schizandra chinensis)

Obsahuje kofein – 100mg v denní dávce.

Silné složení – 1050 mg v jedné denní dávce

Aby Vám produkt přinesl výsledky, které očekáváte, musí obsahovat dostatečné množství účinných složek. Andrimax24 obsahuje v jedné dávce 1050mg směsi, což je mnohem více než většina konkurenčních produktů. Mnoho produktů obsahuje pouze velmi malé množství jednotlivých složek, což pak nemá očekávaný efekt.

Andrimax

Bezpečný a prověřený produkt

V dnešní době se dá hlavně na internetu koupit spousta produktů na podporu erekce. Dejte však velmi velký pozor na to, co kupujete. Většina produktu nemá ani potřebné schválení, jsou na trhu nelegálně a mohou obsahovat látky, které jsou pro Vaše zdraví velmi nebezpečné. Andrimax24 je vyráběn v České republice. Je řádně notifikován na Ministerstvu Zdravotnictví a obdržel certifikát zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního úřadu!

Složení na denní dávku (2kapsle)
L- arginin HCl 600 mg, L- citrulin 150 mg, Schizandra chinensis - extrakt (4% schizandrinu) 120 mg, Kofein100 mg,
Zelený čaj (Camellia sinensis) - extrakt 50% 100 mg, Tribulus terrestris - extrakt 40% 80 mg, Muira puama - extrakt 4:1 50 mg

káva