Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Andis superliner střihací strojek

ico Doprava zdarma
Andis superliner střihací strojek
 

Andis superliner střihací strojek černá barva strojku-žíhaný, rotační motor, 40 mm široká výklopná hlava, hlava na holení vousů 4x přídavný hřeben, olej, 2 hlavice (klasická + na vousy)

Cena s DPH 2 490 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Andis
Kód: andis10
Záruka:
Výrobce: Andis
 
 

Andis superliner střihací strojek

černá barva strojku-žíhaný, rotační motor, 40 mm široká výklopná hlava, hlava na holení vousů

4x přídavný hřeben,  olej, 2 hlavice (klasická + na vousy)

střihací strojek

Společnost Andis Company Matthew K. Andis byl jmenován prezidentem firmy Andis 1. června 2010 ve věku 38 let. Je čtvrtou generací, která zastává funkci a sdílí odpovědnost za vedení společnosti se svou sestrou Laurou Andisovou,Senior Vice President,Finance,zodpovědný za IT,finance a lidské zdroje. Matt se zaměřuje na provoz,prodej a marketing.

střihací strojek

Andis pokračuje v růstu po celém světě. Téměř před 80 lety představil Andis produkty do Evropy a dnes tyto produkty jsou k dispozici v 90 zemích po celém světě. Holiči,stylisté, groomers a spotřebitelé všude nadálepoužívají strojky andis,trimery,sušiče,nože,kleště a ploché žehličky značky Andis,když potřebují špičkové nástroje.

střihací strojek

S více inovací produktů andis,dlouhodobou strategií a úsilím vyčleněné pracovní síly,ještě další skvělé produkty andis přicházejí pro společnost Andis.

střihací strojek
 
 

káva