Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Andis Slimline ion střihací strojek

ico Doprava zdarma
Andis Slimline ion střihací strojek
 

Andis Slimline ion střihací strojek konturovací strojek s rotačním motorem, 32 mm široká hlavice, lithiový akumulátor.Společnost Andis Company Matthew K. Andis byl jmenován prezidentem firmy Andis 1. června 2010 ve věku 38 let. Je čtvrtou ge

Cena s DPH 2 359 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Andis
Kód: andis4
Záruka:
Výrobce: Andis
 
 

Andis Slimline ion střihací strojek

konturovací strojek s rotačním motorem, 32 mm široká hlavice, lithiový akumulátor

6x přídavný hřeben, stojánek, olej, štěteček, hlavice

střihací strojek

Společnost Andis Company Matthew K. Andis byl jmenován prezidentem firmy Andis 1. června 2010 ve věku 38 let. Je čtvrtou generací, která zastává funkci a sdílí odpovědnost za vedení společnosti se svou sestrou Laurou Andisovou,Senior Vice President,Finance,zodpovědný za IT,finance a lidské zdroje. Matt se zaměřuje na provoz,prodej a marketing.

střihací strojek

Andis pokračuje v růstu po celém světě. Téměř před 80 lety představil Andis produkty do Evropy a dnes tyto produkty jsou k dispozici v 90 zemích po celém světě. Holiči,stylisté, groomers a spotřebitelé všude nadálepoužívají strojky andis,trimery,sušiče,nože,kleště a ploché žehličky značky Andis,když potřebují špičkové nástroje.

střihací strojek

S více inovací produktů andis,dlouhodobou strategií a úsilím vyčleněné pracovní síly,ještě další skvělé produkty andis přicházejí pro společnost Andis.

střihací strojek
 
 

káva