Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Andis ionica clipper střihací strojek

ico Doprava zdarma
Andis ionica clipper střihací strojek
 

Andis ionica clipper střihací strojek silný rotační motor, lithiový akumulátor, nastavení výšky střihu: 0,4 - 3 mm, výdrž až 2 hodiny, ideální do holičství 4x přídavný hřeben, stojánek, olej, kovová hlavice, adaptér

Cena s DPH 6 990 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Andis
Kód: andis1
Záruka:
Výrobce: Andis
 
 

Andis ionica clipper střihací strojek

silný rotační motor, lithiový akumulátor, nastavení výšky střihu: 0,4 - 3 mm, výdrž až 2 hodiny, ideální do holičství

Andis ionica clipper

4x přídavný hřeben, stojánek, olej, kovová hlavice, adaptér

Andis ionica clipper

Společnost Andis Company Matthew K. Andis byl jmenován prezidentem firmy Andis 1. června 2010 ve věku 38 let. Je čtvrtou generací, která zastává funkci a sdílí odpovědnost za vedení společnosti se svou sestrou Laurou Andisovou,Senior Vice President,Finance,zodpovědný za IT,finance a lidské zdroje. Matt se zaměřuje na provoz,prodej a marketing.

střihací strojek

Andis pokračuje v růstu po celém světě. Téměř před 80 lety představil Andis produkty do Evropy a dnes tyto produkty jsou k dispozici v 90 zemích po celém světě. Holiči,stylisté, groomers a spotřebitelé všude nadálepoužívají strojky andis,trimery,sušiče,nože,kleště a ploché žehličky značky Andis,když potřebují špičkové nástroje.

střihací strojek

S více inovací produktů andis,dlouhodobou strategií a úsilím vyčleněné pracovní síly,ještě další skvělé produkty andis přicházejí pro společnost Andis.

 
 

káva